Akademia Piłkarska BZYKI Żnin

+ 48 667 222 249

akademia@pap-bzyki.pl

sffsdf

Dlaczego My

BZYKI ŻNIN  ROK ZAŁOŻENIA 2015

3
TRENERÓW
150
WYCHOWANKÓW
7
LAT DOŚWIADCZENIA
381
WYGRANYCH MECZY

GRUPY TRENINGOWE DOPASOWANE DO WIEKU I UMIEJĘTNOŚCI

Twoje dziecko zaczynając swoją przygodę w naszej akademii trafi do odpowiedniej dla niej grupy wiekowej oraz w zależności od umiejętności mniej lub bardziej zaawansowanych. Pozwoli to na dostosowanie odpowiednich warunków treningowych. Dzięki takiemu podejściu Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w równych dla siebie warunkach. 

DOŚWIADCZONA KADRA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska posiada licencję Grassroots C co pozwala ona na trenowanie dzieci i młodzieży. Jeden z naszych trenerów posiada takżę licencję UEFA A, która pozwala trenować nawet zespoły drugiej ligi. Nasza kadra trenerska ciągle uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kompetencję. Od lat pracują codziennie z dziećmi, dzięki czemu masz pewność, ze Twoje dziecko będzie uczyć się grać pod okiem doświadczonych trenerów  

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Chcemy aby wszystkie dzieci w naszej akademii miały równe szanse na rozwój swoich umiejętności, dlatego nasi trenerzy nie tylko pomagają w osiągnięciu celu jakim jest zrównoważony rozwój Twojego dziecka ale też pomagają gdy tylko jest taka potrzeba. Indywidualne podejście dotyczy też ponadprzeciętnych wyników dzieci i doskonale wiemy jak z takim dzieckiem pracować i jak pokierować jego dalszym rozwojem .

TRENINGI PRZEZ 12 MIESIĘCY W ROKU

W naszej akademii trenujemy cały rok. Jak tylko pogoda na to pozwala trenujemy na otwartych boiskach na świeżym powietrzu. Cały rok do naszej dyspozycji są dostępne hale sportowe na których trenujemy, gdy już się zrobi zimno na dworze. U nas nie ma przerwy wakacyjnej dzięki czemu, Twoje dziecko będzie cały rok podnosić swoje umiejętności w piłce nożnej.

ROZWÓJ POPRZEZ ZABAWĘ

Nasze treningi odbywają się w przyjemnej atmosferze zabawy, ale zgodnie z wytycznymi PZPN. Doskonale wiemy jak sprawić, aby dzieci czuły się dobrze w naszej akademii, ucząc się poprzez zabawę gry zespołowej i jednocześnie rozwijając swoje indywidulane umiejętności. Nasi trenerzy sprawią, ze twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać kolejnego treningu i meczu.

SKUTECZNE PROGRAMY SZKOLENIA

Nasz program szkolenia jest ściśle powiązany z wytycznymi PZPN, jednakże nasza kadra szkoleniowa bazując na swoim doświadczeniu w szkoleniu dzieci i ciągłemu rozwojowi stworzyła bardzo skuteczny program szkolenia, dzięki któremu nasi podopieczni osiągają sukcesy, o czym możesz poczytać poniżej. Nasza szkoła powstała z pasji i miłości do piłki nożnej, dzięki czemu nasz entuzjazm udziela się naszym uczniom, a co za tym idzie pozwala im łatwiej osiągać cele.

ŚCIEŻKA KARIERY

Gra w piłkę nożną to przede wszystkim gra zespołowa, zajęcia prowadzimy w ten sposób aby uczyć gry ofensywnej, ale jednocześnie dając radość z grania. Dzięki takiemu podejściu Twoje dziecko będzie rozwijać indywidulane umiejętności w piłce nożnej.

Ścieżka kariery jest dopasowana do wieku dziecka, ale też i do jego umiejętności. Wraz z wiekiem, Twoje dziecko będzie przechodzić kolejne grupy, a w każdej z nich uczyć się coraz bardziej zaawansowanych elementów gry.

SKRZAT : WIEK 4-6 LAT

G – skrzat ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Na zajęciach dla najmłodszych dzieci trenowana jest głównie motoryka gry. Podczas treningu wykorzystujemy bramki namiotowe – odpowiednie dla dzieci w tym wieku. 

ŻAK : WIEK 7-9 LAT

F – żak ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Dzieci tutaj trenują motorykę, ale i też rozwijają koordynację. Wchodzi tutaj rozwój ruchowy gra na coraz większych powierzchniach.

ORLIK : WIEK 10-11 LAT

E – orlik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Mali piłkarze uczą sie grać na coraz większych boiskach, doskonalą mtorykę jak i koordynację. Coraz więcej elementów technicznych w tej fazie kariery.

MŁODZIK : WIEK 12-13 LAT

D – młodzik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Młody piłkarz podczas szkolenia podnosi swoje umiejętności doskonalone podczas treningu: technika i motoryka, ale też wchodzą tutaj elementy taktyczne i trening 1 na 1

SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW

Jan Czerwiński

Centralna Liga Juniorów Juventus Bydgoszcz, testy Wisła Płock, Warta Poznań, Raków Częstochowa, Zawisza Bydgoszcz, reprezentacja województwa kujawsko – pomorskiego

Hubert Furmaniak 

Calcio Wągrowiec, testy Zawisza Bydgoszcz, Warta Poznań, Pogon Szczecin

Arkadiusz Mrówczyński 

Centralna Liga Juniorów Juventus Bydgoszcz, testy Zawisza Bydgoszcz, Widzew Łódź

Zuzanna Rucińska 

Tęcza Bydgoszcz – drużyna dziewcząt

Oliwier Kubicki

Centralna Liga Juniorów Juventus Bydgoszcz,

Wiktor Chutek 

Centralna Liga Juniorów Juventus Bydgoszcz, testy Zawisza Bydgoszcz, Radunia Stężyca

Nasi zawodnicy przeszli m.in. do takich klubów jak Juventus Bydgoszcz, Calcio Wągrowiec, Tęcza Bydgoszcz, Pałuczanka Żnin. Jeżdżą również do klubów ekstraklasy na testy

Co roku nasi zawodnicy przechodzą do lokalnego klubu Pałuczanka Żnin

KADRA TRENERSKA 

Hubert Stręk

Data urodzenia : 2 grudnia 1991 roku. 

Trener z licencją Grassroots C,

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,

nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej.

W przeszłości zawodnik LZS Jadowniki. Aktualnie pełni także funkcję trenera drużyny seniorów w tym klubie.

W Bzykach od sierpnia 2019 roku.

Leszek Piekarski

Data urodzenia : 4 stycznia 1979 roku.

Trener z licencją UEFA  A,

Absolwent AWF Wrocław.

Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Żninie od 20 lat.

W przeszłości zawodnik i trener MKS Pałuczanka Żnin.

Założyciel i trener PAP Bzyki Żnin – od 2013 roku.

Piotr Przywara

Data urodzenia: 13 listopada 1973 roku .

Trener z licencją Grassroots C.

Absolwent AWF Poznań.

Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie od 25 lat.

W przeszłości zawodnik MKS Pałuczanka Żnin, Sokół Damasławek i LZS Grochowiska.

W Bzykach od września 2015.

DLA KOGO JEST NASZA AKADEMIA PIŁKARSKA ?

Nasza akademia skierowana jest dla wszystkich dzieci, chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat. Dla wszystkich chcących rozwijać swoje przygodę z piłką nożną, a kto wie gdzie będzie twoje dziecko za kilka lat, wykorzystując swoją szansę u boku naszych trenerów.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

  1. Kliknij tutaj aby się zarejestrować 
  2. Przyjdź na bezpłatny trening
  3. Zostań z nami i zacznij rozwijać swoje umiejętności